Přeskočit na navigaci.
Jste zde: Úvodní stránka > Úvodní stránka > Buďte sexy!

Buďte sexy!

svitici-podprsenka-03-nahled Základem je určitě spodní prádlo. Spodní prádlo je sice schované pod oblečením, ale má nenahraditelnou úlohu. Prádlo musíme vybírat pečlivě, případně si nechat poradit od prodavačů v obchodě, kteří mají o prádle větší množství informací než zákazník. Každá rada dobrá.

Cítit se sexy lze jen v prádle, které nám dobře sedí, cítíme se v něm příjemně a nemusíme se celý den starat o to jak vypadáme. Vypadat sexy za každou cenu například obléci si bílé, průhledné tričko a pod něj červenou podprsenku nemusí připadat sexy každému, spíše si rádoby „sexy“ slečna utrhne pěknou ostudu.

Určitě Váš milý na Vás raději uvidí krásnou krajkovou podprsenku s krajkovými kalhotkami, samozřejmě stejné barvy, než vytahané bombarďáky s nepadnoucí podprsenkou.

Prádlo musí 100% sedět

Padnoucí prádlo dodá sebevědomí každé dámě. Myslím si, že šetřit se na něm nedá, vždyť přece To, že se cítíte sexy je hodně důležité. Samozřejmě podprsenku noste v podobné barvě jako je Vaše tričko nebo blůza. Univerzální je tělová barva, kterou si můžete vzít prakticky pod jakkoliv zbarvené oblečení.

Kalhotky, tanga nebo nohavičky musí ovšem také sedět. Pod těsné kalhoty se nehodí si obléci kalhotky s výraznými lemy nebo třeba puntíky. Pokud možno volme spíše přiléhavá tanga, která nikdo skrze oblečení nemůžeme zpozorovat.

Zkrátka buďte sexy.

 

Jakou barvu spodního prádla nyní máte na sobě?

Bílé spodní prádlo (1453/19%)
 
Černé spodní prádlo (1598/21%)
 
Pestrobarevné spodní prádlo (1347/18%)
 
Nemám na sobě žádné spodní prádlo (1415/19%)
 
Jsem kluk (1794/24%)
 

Celkem hlasovalo: 7607

Seznam všech anket