Přeskočit na navigaci.
Jste zde: Úvodní stránka > Úvodní stránka > Jak nakupovat?

Jak nakupovat?

podprsenky-push-up-02-nahled Každá z nás ráda chodí na nákupy, ale víme jak nakupovat? Jaké prádlo volit, aby se naše postava co nejvíce přibližovala modelkám na molu? Máme pár typů a rad.

Víte jakou máte velikost? Základním určením je objem pod Vašimi prsy. Velikosti začínají od nejmenšího typu a to velikost 70, 75, 80, 90 . . . a velikost košíčků A, B, C, D, E.

Pokud budete znát velikost podprsenky, neměla byste mít problém s nákupem spodního prádla. Vždy však ale prádlo před nákupem vyzkoušejte! V obchodě najdeme různé střihy a typy, které by Vám nemuseli sedět. Ramínka obvykle bývají nastavitelná a podprsenka mívá zpravidla tři varianty zapínání. Při zkoušení by Vám měla dobře sedět zapnutá na prostřední zapínání. Praním se může prádlo srazit nebo naopak vytáhnout. Nemusíte truchlit, že ramínka jsou moc krátká nebo dlouhá nebo, že přes hrudník Vás prádlo táhne a naopak.

Kalhotky nebo tanga?

Tanga jsou moderním trendem jak u mladší generace, tak i u starší. Naopak kalhotky dá se říct, už „vypadli“ z módy. Zvláště u mladších lidí. Spodní prádlo byste měla volit takové, aby Vám především dobře sedělo a tzv. se „nezařezávalo“. Každá z nás určitě zná tento velice nepříjemný pocit! Pod šaty volte tanga nebo kalhotky v přírodních odstínech, pod džíny prakticky cokoliv, ale nejlépe vypadají zmíněná tanga a nebo kalhotky s nohavičkami, u kterých nejsou vidět trapné lemy.

Nakupování není utrpení, ale zábava.

 

Jakou barvu spodního prádla nyní máte na sobě?

Bílé spodní prádlo (1453/19%)
 
Černé spodní prádlo (1598/21%)
 
Pestrobarevné spodní prádlo (1347/18%)
 
Nemám na sobě žádné spodní prádlo (1415/19%)
 
Jsem kluk (1794/24%)
 

Celkem hlasovalo: 7607

Seznam všech anket