Přeskočit na navigaci.
Jste zde: Úvodní stránka > Podprsenky > Sportovní podprsenky

Sportovní podprsenky

Nejdůležitější co potřebujete, aby měla Vaše sportovní podprsenka, je savost a pevnost. Při jakémkoliv sportu musí ňadra držet, neskákat. Podprsenka nesmí táhnout.

Investice se vám rozhodně vyplatí.

Pohodlí

Podprsenky většinou bývají průsvitné, hladké a vyvolávají dojem, že žádnou nemáte. Prádlo bývá zpravidla nevýrazné v jemných barvách, ale můžete si zakoupit i v klasické černé barvě. Nemusíte se obávat, že Vám půjdou vidět švy skrze oblečení. Většina bývá bezešvá. Materiál musí být pohodlný a kvalitní.

Pouze na sport

sportovni-podprsenky-11-nahled

Měla byste vědět, že sportovní podprsenky jsou navrženy tak, aby byli využívány jen na sport. Nikoliv na denní nošení. Podprsenka prsa drží pevně, stlačuje je, tudíž ňadra „nedýchají“. Prádlo sice vypadá nenápadně, prakticky neviditelně, ale na trhu je spousta kousků, které se na denní nošení hodí více. Například s krajkami, korálky, různými ozdobami, lesklé, třpytivé, ale i klasické s lycrou a tak dále.
Při sportu nezapomeňte na úpravu ramínek. Ramínka jsou posuvná, tak si je nastavte podle Vašich představ a nenechte nic náhodě.

Sportem ku zdraví.

 

Jakou barvu spodního prádla nyní máte na sobě?

Bílé spodní prádlo (1453/19%)
 
Černé spodní prádlo (1598/21%)
 
Pestrobarevné spodní prádlo (1347/18%)
 
Nemám na sobě žádné spodní prádlo (1415/19%)
 
Jsem kluk (1794/24%)
 

Celkem hlasovalo: 7607

Seznam všech anket