Přeskočit na navigaci.
Jste zde: Úvodní stránka > Zajímavosti

Zajímavosti

Nejdražší podprsenka

nejdrazsi-podprsenka-nahled

Česká topmodelka Karolina Kurková a její osmset karátová podprsenka. Hodnota podprsenky je neuvěřitelných 130 milionů korun. Jak by ne, je vyzdobena dvou tisíc diamantů!

Pro koho je určena?
Mluvčí firmy láká na její výjimečnost, originalitu, precizní zpracování. Samotná výroba zabrala jen vybroušením diamantů do požadovaného lesku 20 tisíc hodin.

Máte rádi cukroví?

podprsenka-bonbony-nahled Právě pro vás je určena podprsenka celá ze sladkých bonbonků. Hodí se jako výborný dárek pro dívku, kterou chcete překvapit originálním dárkem. Tato podprsenka je poskládáná z bonbonů a můžete ji celou bez obav rozkousat a sníst.

Solární podprsenka pro boj proti oteplování

solarni-podprsenka-nahled

Ano, i spodním prádlem za záchranu globálního klimatu, k tomu má dopomoci solární podprsenka, která byla představena v Tokiu. Dle výrobce je schopna vyrobit energii k nabití baterie mobilního telefonu.

A jaké jsou nevýhody?
Nedá se prát, a nesmí se v ní promoknout. Tohoto nedostatku si je vědom i vynálezce a dle jeho slov je to spíše inspirace, jak bojovat za ekologii.

Multifunkční podprsenka

multifunkcni-podprsenka-nahled

Sportovní podprsenka nabízí ženám zásobu pití při sportu a dokáže pozvednout sebevědomí, díky zvětšení poprsí. Podprsenka je k mání ve velikostech S a M a její cena je lákavých 600 Kč.

Zlatá podprsenka

zlata-podprsenka-nahled Podprsenka je vyrobena ze zlata a stříbra a je ručně zdobená drahokami a křišťály. Její cena je 1 milion korun. Která žena by po ní nezatoužila?

 

Jakou barvu spodního prádla nyní máte na sobě?

Bílé spodní prádlo (1453/19%)
 
Černé spodní prádlo (1598/21%)
 
Pestrobarevné spodní prádlo (1347/18%)
 
Nemám na sobě žádné spodní prádlo (1415/19%)
 
Jsem kluk (1794/24%)
 

Celkem hlasovalo: 7607

Seznam všech anket